AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap

Setten Yeni Haber

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
süleyhund

Erkek

MesajKonu: Setten Yeni Haber Salı Ara. 02, 2008 7:35 pm

Alıntı
arkadaşlar bu sabah asi setindeydim size sıcak sıcak tüyolar getirdim.bu sabah çiftlikte çekim vardı...biranda tubayı görünce şok oldum süperdi yüzünde hiç makyaj yoktu ama makyajlı halinden 10000 kat daha güzeldi doğal güzel yani onun fotolarını çektim en kısa zamanda ekliycem.tubama günaydın dedim oda günaydın dedi sonra makyaja aldılar tubayı orda sette görevli bir arkadaşla konuştum arkadaşlar düğün yarıda kalıyomuş.demir imza atıyomuş ama asi atmadan polisler demiri götürüyomuş yani nikah yarıda kalıyo asi demir çıkana kadar hergün demirle birlikte oturacakları eve gidiyomuş...arkadaşlar daha sonra murat yıldırım geldi allahım o ne bir karizmadır öyle ya bıyıklar saçlar gitmiş eski yakışıklı demirimiz geri geldi yani sete gelir gelmez seneryoyu okumaya başladı sonra bir çay içti.sonra tuba yanına geldi baya bi sohbet ettiler baya yakın arakadaşlarmış..setteki görevli söyledi murat her akşam tubayı evine bırakıyomuş burçinde arada sete geliyomuş tuba burçinlede çok iyi anlaşıyomuş...baya sohbet ediyolarmış tuba murat burçin üçlüsü....sonra içeri geçildi çekimler için
murat tubanın omzuna elini attı hadi gidiyoruz dedi.birlikte çekim için gittiler fotoları en kısa zamanda eklemeye çalışıcam...
Kullanıcı profilini gör http://www.MuraTYildirim.Biz

Setten Yeni Haber

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası